Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 25.11.2023, 19:27
Markus napisał(a):Wyświetl post
Ta drużyna w obecnej sytuacji nie ma żadnych szans na awans do ekstraklasy. To jest niepojęte, co się dzieje z zawodnikami pod ręką tego sztabu szkoleniowego. Każdy popełnia koszmarne błędy i wygląda coraz gorzej, a nie coraz lepiej, począwszy od kapitana Urygi, po resztę Polaków, naszego Szweda czy wreszcie Hiszpanów.

Bez wyrzucenia Sobolewskiego i tego sztabu nic się nie zmieni, obojętnie kogo kupią.

Jest dziś ktoś, kto może ze spokojem patrzeć na obecność Kazia Kmiecika i reszty tych orłów na ławce?

Generalnie wszyscy Won. I wieczna hańba każdemu kto przyłożył rękę do tego jak teraz wyglada Wisła. Sobol, Zajac, Ramirez i Królewski. Gratulacje. Najserdeczniejsze podziękowania w stronę panów Blaszczykowskich i brzeczyszczykiewicza. Jesteście legendami.
Odpowiedz cytując