|
Ta drużyna w obecnej sytuacji nie ma żadnych szans na awans do ekstraklasy. To jest niepojęte, co się dzieje z zawodnikami pod ręką tego sztabu szkoleniowego. Każdy popełnia koszmarne błędy i wygląda coraz gorzej, a nie coraz lepiej, począwszy od kapitana Urygi, po resztę Polaków, naszego Szweda czy wreszcie Hiszpanów.
Bez wyrzucenia Sobolewskiego i tego sztabu nic się nie zmieni, obojętnie kogo kupią.
Jest dziś ktoś, kto może ze spokojem patrzeć na obecność Kazia Kmiecika i reszty tych orłów na ławce?
|