Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 24.11.2023, 17:41
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ale tak po prawdzie - to pojechałeś "standardowym" Sobolewskim, klasycznym "zremisowaliśmy/przegraliśmy, na .... drążyć temat". Radosława na dopalaczach (z konferencji z której pochodzą takie klasyki jak "ja umiem bardzo dużo" albo "ale że ktoś mi odbiera to w czym jestem najlepszy - taktykę") - podrobić się nie da.
Oczywiscie. Ale to, co wydarzyło się na TAMTEJ konferencji jest po prostu nie do podrobienia. Tzn mam nadzieję, że nas jeszcze Sobolewski czymś podobnym nie zaskoczy. Chociaż...
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując