sandomingo napisał(a):

Wypowiedzi Sobolewskiego są tak przewidywalne, że tutaj nawet AI nie jest potrzebne
|
Ale tak po prawdzie - to pojechałeś "standardowym" Sobolewskim, klasycznym "zremisowaliśmy/przegraliśmy, na .... drążyć temat". Radosława na dopalaczach (z konferencji z której pochodzą takie klasyki jak "ja umiem bardzo dużo" albo "ale że ktoś mi odbiera to w czym jestem najlepszy - taktykę") - podrobić się nie da.