Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 24.11.2023, 13:14
Karherop napisał(a):Wyświetl post
@sandomingo złoto

Uważam że 7-8 pkt ustkukamy do końca roku i akurat jutro przypadkiem wypadnie mecz w którym wygrany.

Ciekawe czy wyjdziemy z Carbo Sapała i Duda w środku. Liczę na to bo to może być efektywniejsze granie niż z bezproduktywnym Alfaro.
IMO maks 5 uciułamy.
Oczywiście - przez boisko, sędziego, brak skuteczności i Rodado.

BTW - skoro skuteczność kuleje, to może by wyrzucić trenera napastników?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując