Karherop napisał(a):

@sandomingo złoto
Uważam że 7-8 pkt ustkukamy do końca roku i akurat jutro przypadkiem wypadnie mecz w którym wygrany.
Ciekawe czy wyjdziemy z Carbo Sapała i Duda w środku. Liczę na to bo to może być efektywniejsze granie niż z bezproduktywnym Alfaro.
|
IMO maks 5 uciułamy.
Oczywiście - przez boisko, sędziego, brak skuteczności i Rodado.
BTW - skoro skuteczność kuleje, to może by wyrzucić trenera napastników?
