|
@sandomingo złoto
Uważam że 7-8 pkt ustkukamy do końca roku i akurat jutro przypadkiem wypadnie mecz w którym wygrany.
Ciekawe czy wyjdziemy z Carbo Sapała i Duda w środku. Liczę na to bo to może być efektywniejsze granie niż z bezproduktywnym Alfaro.
|