|
No nie jest to przypadek.
Daleki jestem od zwalania winy na sędziów bo Wisła jako klub jest fatalnie zorganizowana i równiez taki poziom prezentuje na boisku.
Ale ten dobór sędziów jest naprawdę śmieszny. Co mecz to idiota.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|