Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 20.11.2023, 19:49
W rezerwach grają ci, którzy są za starzy na CLJ.
Wszyscy mają kontrakty co najmniej do końca sezonu więc próba wykupienia w zimie raczej będzie dość droga.
Więc nie bardzo widzę powód by ktoś miał rozsprzedać zespół. Co więcej 4 liga zaczyna gdzieś w połowie marca wiec można tych najlepszych przetestować w lutym z pierwszą.

6 punktów przewagi nad drugim Orłem to jest dość dużo, zwłaszcza, że przegraliśmy tylko z #5 Beskidem Andrychów.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 20.11.2023 o godz. 19:53.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując