Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 20.11.2023, 13:32
Dla mnie on jest gorszy niz koalik. Tuk, nad tukami. W sumie nie zdziwie sie jak to ktos pokroju krolewicza. Albo sam krolewicz. Bo prezentuje tak idiotycznie irracjonalna narracje i argumentacje, ze trudno jakkolwiek do tego sie odnosic.
Dlatego nie komentuje jego postow i proponuje dokladnie to samo ;-)
Odpowiedz cytując