Piter00 napisał(a):

|
Wychodzi, na to że Królewski to zwykły cwaniaczek, który żyje z pieniędzy inwestorów. Ja pier*ole z deszczu pod rynnę
|
nie on pierwszy i nie ostatni w szeroko pojętym techu. ma trochę pecha, że w piłce są oczekiwania na już i wyniki spływają w zasadzie co tydzień, i o ile na początku kupił kibiców Wisły samą bajerą, tak daleko na tym nie zajedzie. potem wychodzi z tego taka żenada jak czepianie się chłystka z Cracovii po porażce 0:5, na kogoś ten trybalizm pewnie działa i pozwolił na jeden dzień zapomnieć, w jakiej jesteśmy dupie