doktor granat napisał(a):

Comarch ma 117 baniek ZYSKU NETTO za ostatnie 4 kwartały
Trochę inna półka.
|
To chyba ich wszystkie spółki, ja kiedyś wziąłem jakaś na tapetę to wyskoczyło mi ponad 30 milionów, ale pewnie masz rację, pewnie ja coś źle sprawdziłem.