Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2515
Stary 19.11.2023, 20:00
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Ja widze analogie... minusy Wisly zblizone do Synerise ;D
Plusy też tzn. że udaje się przyciągnąć sponsorów. Tylko, że niestety część od kolegów pisiurków. Więc Nowak już się obrazi, a jak mu się skończą kontrakty po znajomości to pewnie całkiem da se spokój. No o rzecz najważniejsza - Orlen. O ile wypełnią pewnie umowę do czerwca to bardzo bardzo wątpię żeby była kolejna, a bez awansu to okrągłe zero szans.
Odpowiedz cytując