skarabeus napisał(a):

|
Ja widze analogie... minusy Wisly zblizone do Synerise ;D
|
Plusy też tzn. że udaje się przyciągnąć sponsorów. Tylko, że niestety część od kolegów pisiurków. Więc Nowak już się obrazi, a jak mu się skończą kontrakty po znajomości to pewnie całkiem da se spokój. No o rzecz najważniejsza - Orlen. O ile wypełnią pewnie umowę do czerwca to bardzo bardzo wątpię żeby była kolejna, a bez awansu to okrągłe zero szans.