|
Dzięki wielkie, dorzucając do tego dzisiejszy wpis na grupie Socios, obraz Królewskiego staje się coraz bardziej groteskowy.
W komentarzu napisał tak:
zapomina Pan przecież, że jestem spółka akcyjną. Mogę sprzedawać akcje swojej spółki, zastawiać a te mimo, że obecnie inwestujemy co widać w księgach są conieco warte - środki nie musza pochodzić z dywideny czy zysku. W zeszłym roku 1% Synerise był warty 4.7 mln pln - cena ujawniona w sprawozdaniu KRS przy transakcji zewnętrzenj tansakcji powyżej 10 mln euro. Tzn. musze się kilku pozbyć. Pozdrawiam.
Nie mogę nigdzie znaleźć tego potwierdzić, ale możliwe, że źle szukam.
Powód: .
Ostatnio edytowane przez pchelas : 19.11.2023 o godz. 19:24.
|