Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2504
Stary 19.11.2023, 13:24
Ale przecież klakierzy Trójcy Świętej przez miesiące przekonywali, że niezłomny prezes Dawidek wykonywał niewiarygodną, wręcz tytaniczną pracę.

Wręcz był przodownikiem pracy i wykonywał 500 lub nawet 600% normy.

A Tomek miał też uporządkować finanse Wisły w niewiarygodny sposób.

Skoro wg klakierów jest tak super, to czemu jest tak źle?

Coś tu nie gra i to lekko mówiąc.

Przypominam, że w 2016 r. zastaliście całkiem fajny skład z podstawowym reprezentantem ćwierćfinalisty ME Mączyńskim, podstawowym zawodnikiem reprezentacji Węgier na ME Guzmicsem, czy chociażby Głowackm, Brożkiem, itp.
Odpowiedz cytując