Kurz napisał(a):

|
To tylko hipoteza, która może się okazać prawdziwa bądź nie. Trzeba ją jeszcze zweryfikować.
|
Życie weryfikuje ją od około roku.
Oczywiście może się okazać, że zmiana nic by nie dała, bo zawsze może przyjść ktoś jeszcze gorszy, tak samo jak za słabego zawodnika może przyjść zawodnik jeszcze słabszy. Tylko że to nie sfalsyfikuje tezy, że słaby zawodnik jest problemem i tak samo jest z prezesem, sztabem, fizjoterapeutą, ortopedą, marketingowcem...
Inną natomiast sprawą jest to, że u nas problem jest praktycznie na każdym szczeblu i nawet rozwiązanie jednego problemu nie jest gwarantem niczego, oprócz tego, że dajemy sobie szansę na powolne wyprowadzanie klubu na prostą.