Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#418
Stary 18.11.2023, 14:23
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
I tu się całkowicie zgodzę.
Widać było, że chcą grać. To w dłuższej perspektywie może zaskoczyć.

I niezależnie od sarkazmu Jaroo1 to ja jednak wolę byśmy nie mieli Włochów do pokonania.
A mecze będą pucharowe, więc nie będzie remisów.
Może i chcieli grać, ale moim zdaniem potencjał mają indywidualnie jak i drużyna niezbyt wysoki. To samo się tyczy selekcjonera.
Jak wróci Zieliński i jeśliby jakimś cudem Moder wrócił do poziomu sprzed półtorarocznej kontuzji to będzie trochę lepiej, ale ogólnie tego typu kopanina to będzie nasz poziom na najbliższe kilka lat.
Lewandowski pewnie jeszcze 2-3 mecze (Łotwa, baraż(-e) które moim zdaniem przegramy) i pożegnalny mecz. Chłop wydaje się mieć dość reprezentacji do tego wrześniowy wyjazd przyniósł raczej fatalne skutki (położył do reszty drużynę). Zapowiada się smutny koniec wielkiej gwiazdy.
Odpowiedz cytując