Patryko napisał(a):

Ale co takiego pokazał Krzyżanowski w I-ligowej Wiśle, żeby mieli się na niego skusić skauci z zachodu Gdzie jest on, a gdzie był taki np. Karbownik, odchodząc na zachód?
Najpierw niech kopnie parę razy piłkę prosto, później można mówić o transferach.
|
A co pokazał Gruszkowski, co Plewka, co Buksa? Kupujesz potencjał, a to nie są dla dużego klubu pieniądze. Wypali potem może jeden na dziesięciu, bo poza umiejętnościami trzeba mieć głowę i farta, żeby kontuzja nie skończyła Ci kariery.
Patrz na Momo Cisse. Zachodnie kluby mają takich na pęczki.