Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2745
Stary 18.11.2023, 13:28
Markus napisał(a):Wyświetl post
Logiki na razie nie można doszukać się jedynie w Twoich postach. Długofalowo w każdej drużynie prawie zawsze będzie znacznie więcej pożytku z lepszego i zdrowszego piłkarza, niż z piłkarza słabego, mającego np. coraz większe problemy motoryczne.

Ale Ty patrzysz krótkofalowo, pod kątem jakiegoś jednego meczu czy krótkiego okresu formy (pomijając na przykład czynnik adaptacji i aklimatyzacji, który może wyglądać różnie na początku) gdzie piłkarz słabszy akurat chwilowo wypadł lepiej z jakichś powodów niż zawodnik lepszy, który zwykle całościowo i tak daje znacznie więcej drużynie.

Przez tego typu mądrości mamy burdel w klubie, a Sobolewski przepełniony nimi myśli, że jest wybitnym trenerem, który wiele umie.

I to właśnie przez pracę z takim trenerem i sztabem szkoleniowym między innymi Carbo regularnie się pogarsza, co pokazują statystyki (zresztą nie tylko on, bo cała drużyna notuje zjazd przy tym sztabie). Powód tu jest jasny i oczywisty dla każdego nawet średnio rozgarniętego człowieka. Przestań go więc wypierać.
No cóż, niestety w punkt. Jak się nie ma pojęcia o czym się pisze to się szuka magicznych wyjaśnień ("nie ma logiki, gorszy może zagrać lepiej!") albo teorii spiskowych ("nie płacą, Hiszpanie sabotują Sobczaka etc.").
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując