|
Szybki update po wczorajszej wpadce.
Jesteśmy w barażach. Na razie jesteśmy drugim najsilniejszym (wg rankingu Nation League UEFA) zespołem.
Z grupy A nie zakwalifikowała się na razie Chorwacja, która gra dziś (sobota) i we wtorek.
Jeśli Chorwacja nie da d...y to z grupy A w barażach będzie grała Walia.
W tym momencie pary w naszej grupie barażowej to:
Chorwacja-Estonia
Polska-Islandia
i zwycięzcy ze sobą o awans.
Oczywiście cały czas jest opcja, że 20 listopada Ukraina wygra z Włochami (tfu, tfu odpukać) i z naszej grupy będą z nami w barażach Makaroniarze.
Włochom do awansu wystarczy remis.
Forza Italia!
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 18.11.2023 o godz. 13:11.
|