My nie mamy żadnego wyboru. Goku kosztował nas 0,5mln zł. Chcielibyśmy wyróżniających się Polaków w tej lidze, ale za każdego będą grubo wołać bo nikt nie odda rywalowi do awansu swoich czołowych piłkarzy. Druga sprawa, że my jesteśmy Wisła, która w oczach mniejszych klubów to bogacze przez to cena będzie zawsze wyższa niż miałby taki zawodnik iść do mniejszego klubu.
Od Kiko też nie możemy wymagać cudów, jesteśmy w 1 lidze i namówić kogokolwiek do gry w tej buraczanej lidze to sztuka. Jestem pewien, że jak byśmy byli w ESA to Kiko znów by znajdował piłkarzy pokroju Imaza, czy Lloncha.
Trzeba było brać trenera z Hiszpanii bo Sobol sobie gada po Polsku i chuja go tam rozumieją a nasza pierwsza 11 to 70% Hiszpanie. Ogólnie nasz sztab jest bardzo słaby Zając, Kmiecik, Łaciak przecież to są nigdzie nie chciani trenerzy bez szans na jakiekolwiek zatrudnienie poza Wisłą. Sobol jak w końcu go zwolnią to w 1 lidze roboty nie dostanie bo wszyscy widzą, że on kadrą pełną zawodników którzy technicznie przewyższają większość rywali w tej lidze robi ledwo co połowę tabeli. Sobol za rok będzie w 2 lidze. Z tych wszystkich ludzi w klubo to jedynie Kiko bym zatrzymał. Przecież przed nim ściągali nam tu jakiś cudaków jak Balta, Pereira, Niewiadomski czy Momo (złoty strzał Kuby

)
Wyobraźcie sobie, że teraz Sobol nie ma tych transferów od Kiko i gramy takimi jacy tu trafiali za Brzęczka. Byłaby walka o utrzymanie. obol to potrzebuje piłkarzy na europejskie puchary by awans do ESA zrobić i nie ma znaczenia czy to Hiszpanie czy nawet najlepsi Polacy z całej 1 ligi. On każdego piłkarza zniszczy, każdy tu zalicza zjazd