|
Otoz to. Zagral dwa przyzwoite mecze w 1 lidze, ale nie jakies porywajace. A mundial to nieporozumienie. Z punktu widzenia Wisly byloby lepiej jakby na ten mundial nie pojechal i zagral w 2-3 meczach ligowych.
Jesli mowimy o transferze oczywiscie. Bo jesli chodzi o rozwoj to lepszy byl mundial.
|