|
W ogóle to już nick założyciela tematu powinien wszystkim uświadomić, że w tym temacie nie ma sensu jakiekolwiek pisanie i napędzanie zwolenników "postaw na młodych Polaków".
Dajecie się wpuszczać w pozorne wybieranie między Hiszpanami a Polakami.
Nie ma takiego wyboru.
Chcąc grać Polakami, na obecnym choćby poziomie pierwszej ósemki trzeba by było zapłacić nieporównywalnie więcej tylko, gdzie takich szukać?
Dawniej się mówiło, że cudzoziemiec powinien grać o ile będzie lepszy od Polaka zarabiającego tyle samo.
Czy żaden z Hiszpanów nie spełnia tego warunku?
Dla mnie temat do zamknięcia.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|