Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 18.11.2023, 09:26
W ogóle to już nick założyciela tematu powinien wszystkim uświadomić, że w tym temacie nie ma sensu jakiekolwiek pisanie i napędzanie zwolenników "postaw na młodych Polaków".
Dajecie się wpuszczać w pozorne wybieranie między Hiszpanami a Polakami.
Nie ma takiego wyboru.
Chcąc grać Polakami, na obecnym choćby poziomie pierwszej ósemki trzeba by było zapłacić nieporównywalnie więcej tylko, gdzie takich szukać?

Dawniej się mówiło, że cudzoziemiec powinien grać o ile będzie lepszy od Polaka zarabiającego tyle samo.
Czy żaden z Hiszpanów nie spełnia tego warunku?


Dla mnie temat do zamknięcia.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując