|
Karherop, jak długo jeszcze będziesz wypierał szkodliwy wpływ trenera i całego sztabu szkoleniowego tzw. legend na poziom gry poszczególnych zawodników i całego zespołu?
Hiszpanie są najlepszym i najsolidniejszym elementem dzisiejszej Wisły. Drużyna ma problemy, ponieważ pozostałe jej elementy w postaci sztabu szkoleniowego i większości polskich zawodników są kompromitująco słabe, nie potrafiące dać nic pozytywnego, ciągnące grę i poziom zespołu w dół.
Jak długo będziecie jeszcze to wypierać nie tylko w polemikach z Wolfym?
|