Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2739
Stary 17.11.2023, 18:02
Cytat:
Z Tobą się ciężko gada bo na każdym polu chcesz dyskredytować wszystko co związane z zarządzaniem Wisłą.
Nie musze niczego dyskredytowac. krolewicz sam to robi


Cytat:
Ja uważam, że powinniśmy łatwo zrobić awans ale będąc uczciwym to ta kasa nie pozwala też na sprowadzanie tu nie wiadomo kogo.
Przeciez placimy 3 razy tyle, co nastepny zespol w lidze. Na 1 zespol. Jesli to nei sa pieniadze, ktore pozwalaja zatrudnic znacznie lepszych zawodnikow, to ile na to potrzeba? 10 razy tyle?

I jeszcze raz podkreslam - nie wiemy cz to szrot czy nie. Tu kazdy notuje regres. KAZDY.
Odpowiedz cytując