|
Nieco zmieniając temat - czy po klapie reprezentacji U17 ktokolwiek zechce zapłacić więcej niż czapkę gruszek za Krzyżanowskiego? Znowu mamy niefart, znowu miliony euro odleciały (jak wcześniej te za Buksę). Skąd weźmiemy pieniądze na rundę wiosenną?
|