|
Nauczenie się podstaw angielskiego nie wymaga żadnego daru do języków, tylko minimum systematyczności i indywidualnego zaangażowania w wolnym czasie.
A co do trenera - też kiedyś na to zwracałem uwagę, że niby ten czy tamten tłumaczy z polskiego na angielski czy hiszpański, ale jak się widzi filmy z tam odpraw pomeczowych (mam na myśli to, co widać w kulisach, nie treningi oczywiście), czy jak się słyszy jak pokrzykują na piłkarzy, to to wszystko się odbywa po polsku i jakoś nie słychać żeby stał tam ktoś obok i na bieżąco tłumaczył zdanie po zdaniu.
Ostatnio edytowane przez viktor56 : 17.11.2023 o godz. 17:03.
Jeszcze będzie pite za te wszystkie lata czekania. Jeszcze będzie pięknie.
|