luke1906 napisał(a):

|
Z Kiko jest jeszcze jeden problem. Bodajże u Ryszki na YT ostatnio Karcz wspomniał, że chłop tylko po hiszpańsku gada. Jeżeli to prawda to jest dramat, żeby na takim stanowisku nie ogarniał po angielsku.
|
A w ilu językach porozumiewa się Nasz trener bo pytałem już dziennikarzy i i żaden nie odpowiedzial czyżby tylko po Polsku .Czyli Kiko po hiszpańsku a Sobol po Polsku super Team, super zrozumienie