Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2492
Stary 17.11.2023, 15:06
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Też jestem zdania, że jak robić rozszadę trenerską wewnątrz klubu to taką jak napisałeś, ewentualnie na Białorusina jeśli jest coś wart (nie wiem tego, ale to nie ja mam wiedzieć). Kiko dla mnie nie powinien być trenerem przede wszystkim dlatego, że jest (był) w tym kiepski.
A jeszcze inna sprawa - to, że Królewski coś kiedyś gdzieś powiedział to guzik znaczy.
Z Kiko jest jeszcze jeden problem. Bodajże u Ryszki na YT ostatnio Karcz wspomniał, że chłop tylko po hiszpańsku gada. Jeżeli to prawda to jest dramat, żeby na takim stanowisku nie ogarniał po angielsku.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując