Jaroo,
co Ty gadasz chlopie.
Wisla to Galactios 1 ligi. 20 proc calych dochodow ligi jest w rekach Wisly. 80 proc w rekach 17 pozostalych klubow. To jest 4 krotna przewaga (statystycznie).
Tu mecz za meczem powinno leciec 4-5:0.
Tylko do tego trzeba kogos, kto nie przeszkadza

Tylko tyle, nie przeszkadza.