Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2730
Stary 17.11.2023, 11:54
Jaroo,

co Ty gadasz chlopie.
Wisla to Galactios 1 ligi. 20 proc calych dochodow ligi jest w rekach Wisly. 80 proc w rekach 17 pozostalych klubow. To jest 4 krotna przewaga (statystycznie).

Tu mecz za meczem powinno leciec 4-5:0.



Tylko do tego trzeba kogos, kto nie przeszkadza Tylko tyle, nie przeszkadza.
Odpowiedz cytując