Karherop napisał(a):

Królewski powiedzial o tym pod koniec sierpnia w pokoju na X organizowanym przez socios, ślad po tym został choćby tutaj https://www.goal.pl/1-liga/krolewski...-wisly-krakow/
Z tego co pamiętam, to Kiko mówił że gdyby miał być trenerem Wisły to by oznaczało że sam wykonał źle swoją pracę. Uważam że to zamyka dyskusje.
Ekonomicznie to już lepiej wrzucić na 1 trenera Jopa, niż rozwalać całą strukturę do góry nogami. Przecież wiadomo do czego prowadzi jeśli trener jest jednocześnie dyrektorem sportowym. Dopiero co przerabialiśmy to z Brzeczkiem.
|
Też jestem zdania, że jak robić rozszadę trenerską wewnątrz klubu to taką jak napisałeś, ewentualnie na Białorusina jeśli jest coś wart (nie wiem tego, ale to nie ja mam wiedzieć). Kiko dla mnie nie powinien być trenerem przede wszystkim dlatego, że jest (był) w tym kiepski.
A jeszcze inna sprawa - to, że Królewski coś kiedyś gdzieś powiedział to guzik znaczy.