Pewnie przed transferem jeszcze pocukrują kopaczom kibicami. Jak ktoś zobaczy, że na meczu jest +/- zawsze 15 tys, a na niektórych 20-30 tys i doping dojebany, to chyba musi pomyśleć, że to konkretny klub i nawet jak nie ma sukcesów obecnie, to już tuż, tuż za rogiem sie czają, bo klub jest w budowie i czeka na wielkie odrodzenie
Zresztą, kto u nas gra? Nikt normalny. Odpady, ludzie bez przyszłości w piłce. Jak się trafił ktoś z potencjałem to po 6-12 miesiącach już go tu nie było. Może ładnie to brzmi, że przychodzi pan piłkarz z Hiszpanii itp ale to takie same ogóry, nigdzie niechciane jak te nasze polskie chłopaki co się kopią po czole w I lidze. Oni nie mają przeciez innych alternatyw więc przychodzą tutaj, a tutaj jest to co napisał sandomingo. I co lepszego może w karierze spotkać takiego ogóra 25-30 letniego z Hiszpani?