Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2729
Stary 16.11.2023, 22:48
Też tak myślę. Pieniądze jakie wydajemy na płace i ogólnie nasz budżet, nie pozwalają aby sprowadzać piłkarzy, którzy zagwarantują przeskok jeśli chodzi o poziom między nimi a resztą ligi.
Różnica jest, ok ale to nie jest coś co przy słabym trenerze da gwarancje, że i tak sobie poradzą i awansują bo są samograjem.
I to samo się tyczy sytuacji na linii Rodado - Sobczak. Wiadomo, teoretycznie Rodado lepszy, może ma więcej okazji, widać go w meczu więcej, jest bardziej aktywny itd ale przy dobrych wiatrach, Sobczak w formie też pewnie przyzwoitą ilość bramek by strzelił, ba i to może by mniej okazji do tego potrzebował.

Ostatnio z Rodado i resztą Hiszpanów 2 razy po 0:0 w lidze, granie kompletnego piachu i co? Co nam dali konkretnie Hiszpanie i Rodado w tych meczach? Nic. Także i tak w większości meczów podmianka np Sobczak za Rodado, róznicy żadnej nie zrobi.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując