sandomingo napisał(a):

@Karherop:
Hiszpanie są oszukiwani? Nie, stanowczo nie są.
Aktualną sytuację Wisły mogą sobie wygooglować w 10 minut.
Nikt już nie nabiera się na filmiki Królewskiego.
Poza tym w Polsce gra już tylu Hiszpanow, że kazdy nowy ma kogo apytać o zdanie
Do Wisły trafiają piłkarze z peryferiów futbolu. Przylatują, bo:
1) mogą zarobić więcej niz u siebie
2) pograją na lepszych stadionach niz u siebie
3) pomieszkają w fajnym miejscu
4) przy dobrych wiatrach może wybiją się gdzies do Grecji czy Belgii, zeby jeszcze cos pokopać.
A to, ze w pewnym momencie zaczyna im sie lekko odechciewac? Zwlaszcza jak nie ma wyplat? No coż, takie życie
|
A nie sądzisz że jeśli zaczyna brakować na wypłaty to choćby z tego powodu piłkarze mogą czuć się oszukani? Ktoś w końcu stwierdził że budżet się będzie spinać i będzie nas stać na opłacanie piłkarza cały sezon.
Z tym wygoglowanien to bym się tak nie rozpędzał. Wciąż o Wiśle każdy piłkarz mowi jak o "historical club" i wspominanie odległej przeszłości. Zresztą, u nas się żyje praktycznie wyłącznie przeszłością. W dodatku większość piłkarzy żyje w swoich bańkach, social-media, Instagramy, YT, a tam akurat Wisła jako marka się broni Przynajmniej na pierwszy rzut oka.