Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 16.11.2023, 20:30
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Popatrz sobie, jakie kluby w ostatnich latach robiły awanse do ESY... Kluby złożone z większości z Polaków! I to nie jest jednorazowy wyskok, tylko reguła! Każdy zna problemy tego klubu (od sztabu, po skauting), ale osobiście uważam, że obcokrajowców, którzy traktują Wisłę głównie jako trampolinę, jest w tym składzie za dużo. Abstrahując już od ich jakości.
Żadna reguła. Niby jakie inne kluby miały robić awans, skoro do czasu spadku Wisły wszystkie kluby były złożone w większości z Polaków, bo nie miały kasy na piłkarzy zagranicznych?
Odpowiedz cytując