od samego poczatku bylo wiadomo ze skoro stawiamy na wariant hiszpanski to trzeba sztab szkoleniowy i trenera hiszpanskojezycznego - tu nie ma zadnej komunikacji , wiedzy i pomyslu naszych Fachowcow od szkolenia i trenowania ....apropo Rodado : w rezerwach naprawde nie ma zadnego napastnika

