Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2724
Stary 16.11.2023, 16:03
Stelio napisał(a):Wyświetl post
10 pkt XDDD błagam, będzie tak:

1. Wygrana z GKS Katowice
2. W palnik od Niecieczy
3. Remis z Łeczną
4. Remis z Polonią

Co do PP pewnie awansujemy, ale ten turniej dla mnie jak i pewnie 99% użytkowników tego forum ma drugorzędne znaczenie więc to bez różnicy czy odpadniemy teraz czy w 1/4.
Cofam, bez Rodado to będą 3 remisy i jedna porażka XD

Swoją drogą z tego co ostatnio sprawdzałem to jeśli utrzymają formę, w następnym sezonie Wieczysta już będzie tylko jedna ligę niżej od nas

Także dla tych co myślą że już gorzej być nie może, za jakieś 5 lat normalnym stanem rzeczy będzie fakt, że pod względem sportowym Wisła jest w Krakowie 3 siłą XDDD (a możliwe, że i 4 jak Hutnik w końcu przestanie prankowac swoich kibicow)
Odpowiedz cytując