Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 16.11.2023, 15:53
@Karherop:
Hiszpanie są oszukiwani? Nie, stanowczo nie są.
Aktualną sytuację Wisły mogą sobie wygooglować w 10 minut.
Nikt już nie nabiera się na filmiki Królewskiego.
Poza tym w Polsce gra już tylu Hiszpanow, że kazdy nowy ma kogo apytać o zdanie
Do Wisły trafiają piłkarze z peryferiów futbolu. Przylatują, bo:
1) mogą zarobić więcej niz u siebie
2) pograją na lepszych stadionach niz u siebie
3) pomieszkają w fajnym miejscu
4) przy dobrych wiatrach może wybiją się gdzies do Grecji czy Belgii, zeby jeszcze cos pokopać.
A to, ze w pewnym momencie zaczyna im sie lekko odechciewac? Zwlaszcza jak nie ma wyplat? No coż, takie życie
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując