Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 16.11.2023, 15:32
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Popatrz sobie, jakie kluby w ostatnich latach robiły awanse do ESY... Kluby złożone z większości z Polaków! I to nie jest jednorazowy wyskok, tylko reguła! Każdy zna problemy tego klubu (od sztabu, po skauting), ale osobiście uważam, że obcokrajowców, którzy traktują Wisłę głównie jako trampolinę, jest w tym składzie za dużo. Abstrahując już od ich jakości.
popatrz dokladnie na ekstraklase , kto gra polskimi zawodnikami ? trzon i zdecydowana wiekszoc zawodnikow ekstraklasy to pilkarze zagranicznie - oprocz 3 ostatnich miejsc , beniaminkow ktorzy Polakami wywalczyli awans i Polakami ktorzy z hukiem spadna z tej ligi ( zreszta tak jak twierdzilem przed sezonem), problemem Wisly nie sa hiszpanie tylko tzw sztab szkoleniowy i prezesik bujajacy w oblokach - ludzi nie majacy pojecia o prowadzeniu klubu - szkoleniu itp , dzisiejsza kontuzja Rodado to przyklad tych gamoni - ktorzy bazowali na 2 - a w sumie na 1,5 napastnika w kadze - to jnie jest smieszne- to jest po prostu zalosne
Odpowiedz cytując