|
My tych Hiszpanów ściągaliśmy z wolnych transferów, więc nie będę ich porównywał do piłkarzy za których trzeba zapłacić. Porównuje ich do takich którzy przyszli do nas także za darmo i ogarnął ich poprzedni nasz skauting. nas stać co najwyżej na jeden transfer czołowego piłkarza z tej ligi a nie kilku. Tak było teraz z Goku, więc jakby nie Kiko to właśnie tacy niechciani w innych klubach Polacy by tu w większości trafiali.
|