|
Jakby Sobolewski był trenerem, którejś z tych drużyn co robiły awans to by walczyli co najwyżej o utrzymanie.Jak ten nasz as trenerki potrzebuje najsilniejszej personalnie kadry w lidze do robienia miejsca w połowie tabeli. Przecież jakby on Ruch w zeszłym sezonie prowadził z samymi anonimami w kadrze, gdzie większość grała rok wcześniej w 2 lidze to by ich spuścił z ligi a nie awans zrobił. Mamy jeden z najgorszych sztabów w 1 lidze i to jest nasz problem a nie piłkarze.
|