Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 16.11.2023, 11:36
Popatrz sobie, jakie kluby w ostatnich latach robiły awanse do ESY... Kluby złożone z większości z Polaków! I to nie jest jednorazowy wyskok, tylko reguła! Każdy zna problemy tego klubu (od sztabu, po skauting), ale osobiście uważam, że obcokrajowców, którzy traktują Wisłę głównie jako trampolinę, jest w tym składzie za dużo. Abstrahując już od ich jakości.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując