Wyświetl pojedynczy post
Piter00
Member
 
Od: 03.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 16.11.2023, 08:32
Jak już krytykujemy Hiszpanów przy, których nasi Polacy wyglądają jakby byli z ligi niżej to ciekawe kim mamy grać. Żyro, Młyński, Starzyński czy Szot jakby nie ci Hiszpanie to nasz geniusz taktyki, niejaki Sobolewski by był teraz na dnie tabeli. On by zrobić awans do ESA potrzebuje piłkarzy na puchary europejskie. Zmienić sztab to ruszy. Kiko już udowodnił, że ma oko do piłkarzy i nie widzę sensu tego podważać bo szukamy problemu tam gdzie go nie ma. Jak był naszym trenerem w ESA to jego transfery ciągnęły całą drużynę, nie jego wina że mamy sztab nieudaczników przy których każdy piłkarz zalicza zjazd. Obecnie to już Carbo z meczu na mecz coraz słabszy, wcześniejsze przykłady znacie. Ten dziadowski sztab niechcianych trenerów zniszczy każdego piłkarza. Nikt mi nie wmówi, że zawodnicy w większości z przeszłością w LaLiga2 są za słabi na 1 ligę Polską. Dajcie spokój, taki Kmiecik gdyby nie Wisła nie byłby żadnym trenerem, Zając samodzielnie pracował w 2 klubach, KKS Kalisz średnia 1,00ptk/mecz i Jaga 1,14. Żałosne wyniki. Sobolowi ktoś wmówił, że nadaje się na trenera, no nie nadaje niech się weźmie za uczciwą robotę a nie doi swój klub. Owinął sobie Królewskiego w okół palca. JK pojęcia o piłce nie ma i łyka te wszystkie jego bzdury jak to że gramy Krakowską piłkę. Pan Kasperczak ładnie ich wyjaśnił ostatnio.
Odpowiedz cytując