Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2484
Stary 16.11.2023, 08:22
A gdzie ja podawałem jakiś powód, że Radek ma zostać

Nie podawałem go, bo niewiele za tym przemawia.

Mnie jedynie przeraża możliwość podmianki na Kiko. Oznaczałaby zapewne kolejny rok ze słabym trenerem na stołku.
Odpowiedz cytując