|
Jak wspomnieli poprzednicy, obecna Wisła jest w stanie wygrać, jak i zaliczyć wtopę z każdą drużyną tej ligi (pomijam mecze jak z Arką, gdzie rywal po prostu nie robi absolutnie nic).
Mam nadzieję, że JK już teraz rozrysowuje sobie w kajecie kolejny sezon w I lidze, bo mam nieodparte uczucie, że po prostu nie awansujemy w tym sezonie. Może jakimś cudem doczołgamy się do baraży, gdzie dostaniemy łomot od każdej drużyny, która na ławce ma chociaż pół trenera, który ustawi ją pod nasz "styl".
Jedyna nadzieja w tym, że Kiko w zimie znowu wyczaruje kolejnych, solidnych piłkarzy znikąd, którzy siłą rozpędu (jeszcze zanim złapią nasz rytm treningowy) po prostu zrobią różnicę i dadzą nam awans. W żadną długofalową zwyżkę formy, oraz utrzymanie jej na odpowiednim do awansu poziome, z tym sztabem już po prostu nie wierzę.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|