pepe72 napisał(a):

W 6 kolejce wygraliśmy 5:1 z Arką, w 7 1:1 z Miedzią (wtedy była #2) i dlatego nie poleciał Sobol w przerwie na reprę.
W 8 była remis-wpadka z Chrobrym ale mimo remisu nie traciliśmy do 2 miejsca.
|
Pisałeś, cytuję: między 5 a 12 kolejką.
W 5 wyraźnie przegraliśmy z Opolem (tak, w 10), a w 8 zremisowaliśmy u siebie ze słabeuszem, Chrobrym. W najlepszym wypadku okres czterech kolejek 5-8 można określić przeciętnym, a uznanie zanotowanych ówcześnie wyników (1 zwycięstwo z drużyną ówcześnie środka tabeli, 1 remis z wtedy silną drużyną, 1 remis ze słabeuszem wtedy i teraz, 1 przegrana z silną drużyną) za jakąkolwiek oznakę progresu świadczy tylko w jakiej d*pie jesteśmy i jak rozpaczliwie trzeba szukać plusów w drużynie pod wodzą Sobolewskiego.
Realnie tak jak napisałem, jedynie w kolejkach 9-12 można było (o ile ktoś patrzył na suche wyniki) szukać światełka nadziei... która równie szybko zgasła w kolejnych meczach.