Wyświetl pojedynczy post
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 15.11.2023, 17:27
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To nie tak. Jeśli wciśniemy coś z kontry i nasze babole w obronie nie skończą się źle to jest szansa na zwycięstwo. To nie jest nieregularność, jesteśmy po prostu bardzo prymitywni, ograniczeni taktycznie.
Wysokie posiadanie piłki generowanie przez podania między obrońcami nie jest miarodajne. Podobnie jak "groźne ataki" polegające na wbieganiu pod pole karne bez możliwości strzału czy podania. Nie wiem czy to celowe działanie Sobolewskiego, ale gramy pod generowanie statystyk, nie zwycięstwo.
W 100% racja
Odpowiedz cytując