Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2720
Stary 15.11.2023, 08:04
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
No własnie może nasza ostatnia gra mieć związek z wypłatami. My na prawdę graliśmy lepiej te kilka kolejek wstecz, padało też dużo bramek. Ostatnio się mówi, że nie ma wypłat więc może te wyniki 0:0 z Lechią i Sosnowcem, 2:1 na Podbeskidziu mają związek z tym, że kopacze się zniecierpliwili.
Oczywiście wpadły aż 3 bramki z Polonią w PP, ale to z Polonią grającą w 10, rezerwowym składem.

Także może nie dość, że nie graliśmy wcześniej super ale atmosfera była w klubie, to teraz atmosfera siadła i będzie pokazywane jak to słabo będa grać i po 0 bramek zdobywać.
Nie, nie graliśmy lepiej. Mieliśmy więcej farta w meczu w krórkim okresie czasu, ale graliśmy to samo gówno co wcześniej.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując