Jaroo1 napisał(a):

No własnie może nasza ostatnia gra mieć związek z wypłatami. My na prawdę graliśmy lepiej te kilka kolejek wstecz, padało też dużo bramek. Ostatnio się mówi, że nie ma wypłat więc może te wyniki 0:0 z Lechią i Sosnowcem, 2:1 na Podbeskidziu mają związek z tym, że kopacze się zniecierpliwili.
Oczywiście wpadły aż 3 bramki z Polonią w PP, ale to z Polonią grającą w 10, rezerwowym składem.
Także może nie dość, że nie graliśmy wcześniej super ale atmosfera była w klubie, to teraz atmosfera siadła i będzie pokazywane jak to słabo będa grać i po 0 bramek zdobywać.
|
Nie, nie graliśmy lepiej. Mieliśmy więcej farta w meczu w krórkim okresie czasu, ale graliśmy to samo gówno co wcześniej.