pepe72 napisał(a):

Zobacz wykresy, które mam w stopce i spróbuj zrozumieć co tam jest narysowane.
Między 5 a 12 kolejką wyglądało, że Sobol wyciągnął wnioski. Zwłaszcza jak się to porównuje do poprzedniego sezonu (też na wykresach).
|
Nie muszę oglądać wykresów, wystarczy że widziałem mecze. Nie było żadnego kryzysu ani tym bardziej wychodzenia z niego, ot - chwilowa zwyżka formy, fart. A potem wszystko wróciło do normy.