Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 15.11.2023, 07:58
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Zobacz wykresy, które mam w stopce i spróbuj zrozumieć co tam jest narysowane.
Między 5 a 12 kolejką wyglądało, że Sobol wyciągnął wnioski. Zwłaszcza jak się to porównuje do poprzedniego sezonu (też na wykresach).
Nie muszę oglądać wykresów, wystarczy że widziałem mecze. Nie było żadnego kryzysu ani tym bardziej wychodzenia z niego, ot - chwilowa zwyżka formy, fart. A potem wszystko wróciło do normy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.11.2023 o godz. 09:14.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując