MaLk napisał(a):

|
Moim skromnym zdaniem jedynie między 9 a 12 kolejką wyglądało to (opieramy się tylko na wynikach, poziom gry pomijamy) sensownie.
|
W 6 kolejce wygraliśmy 5:1 z Arką, w 7 1:1 z Miedzią (wtedy była #2) i dlatego nie poleciał Sobol w przerwie na reprę.
W 8 była remis-wpadka z Chrobrym ale mimo remisu nie traciliśmy do 2 miejsca.