MaLk napisał(a):

Argument ostateczny, wszystko usprawiedliwiający i zamykający usta wszelkim krytykom.
Szkoda tylko, że taki bezsensowny.
|
Ale i tak dużo bardziej sensowny niż pisanie, że Wisła mogła pogonić właściciela (Królewskiego).
krysztal napisał(a):

|
No to był ktoś kto chciał wyłożyć odpowiednią kasę to go Jarek olał ciepłym moczem wciskając jak zwykle głodne kawałki o legendach i historii .
|
Też żałuję, że do tego nie doszło.
Nie zmienia faktu, że nie da się "pogonić" właściciela.